Op zaterdag 4 januari (jeugd) en zondag 5 januari (senioren) 2020 werden de Gelrese Kampioenschappen in de Jan Massinkhal in Nijmegen gespeeld. Hieronder lees je wie de prijswinnaars zijn:

Prijswinnaars Gelre Kampioenschappen Senioren 2020
Hoofdtoernooi Enkel Heren ABC / Dames A
1 Jong, Dicky de SKF
2 Loeve, Maarten BIT.NL
Hoofdtoernooi Enkel Heren D / Dames B
1 Langius, Remon BIT.NL
2 Berentsen, Daan Hercules
Hoofdtoernooi Enkel Heren E / Dames C
1 Haren, Kevin van ONI
2 Nguyen, Bao BIT.NL
Hoofdtoernooi Enkel Heren F / Dames D
1 Ramanathan, Nishanth TIAN
2 Kruif, Remko de Velp
Hoofdtoernooi Enkel Heren G / Dames E
1 Nicoletti, Yoran Treffers (A)
2 Rijs, Aart van TIAN
Hoofdtoernooi Enkel Heren H / Dames F
1 Janssen, Marcel Essentia
2 Bogaard Dion TCB
Hoofdtoernooi Dubbel Heren ABC / Dames A
1 Koch, Bob
Jong, Dicky de
ONI
SKF
2 Barendregt, Alice
Schurink, Yorick
BIT.NL
BIT.NL
Hoofdtoernooi Dubbel Heren D / Dames B
1 Nab, Bert
Buitenhuis, Tom
BIT.NL
BIT.NL
2 Arts, Joan
Leijtens, Kenny
Taflan
Taflan
Hoofdtoernooi Dubbel Heren E / Dames C
1 Boxtel, Ramon van
Zuylen, Dries van
Revanche
Revanche
2 Vruchte, Danny te
Wouda, Anne
Litac
Litac
Hoofdtoernooi Dubbel Heren F / Dames D
1 Blommestein, Lucien van
Suppers, Theo
GTTC Groesbeek
ONI
2 Barends, Bart
Barends, Daan
HTTC 71
HTTC 71
Hoofdtoernooi Dubbel Heren G / Dames E
1 Egeraat, Marieke van
Goutbeek, Thomas
Akris
Akris
2 Sellies, Lisanne
Veliscek, Margot
Akris
Tik Hard
Finale Poule Dubbel Heren H / Dames F
1 Janssen, Marcel
Paffen, Ingrid
Essentia
Essentia
2 Stadt, Femke van de
Kernacs, Eva
Slagvaardig (R)
Odion

 

Prijswinnaars Gelre Kampioenschappen Jeugd 2020
Hoofdtoernooi Dubbel Junioren
1 Sanders, Daan
Sanders, Aron
Hercules
Hercules
2 Bakx, Djen
Eek, Jeffrey van
SKF
SKF
Hoofdtoernooi Dubbel Kadetten
1 Ramakers, Bastian
Stellaard, Stijn
SKF
Hutaf
2 Klerx, Lauren
Viegen, Toine van
SKF
SKF
Hoofdtoernooi Dubbel Pupillen
1 Hest, Sjoerd van
Schwachofer, Cas
TVO
TVO
2 Bongers, Sophie
Roelofs, Milan
Hutaf
Hutaf
Hoofdtoernooi Dubbel Welpen
1 Loozen, Rens
Derks, Coen
ONI
Essentia
2 Reef, Anna
Freriks, Ferron
Treffers (A)
Treffers (A)
Hoofdtoernooi Junioren AB
1 Sanders, Daan Hercules
2 Bakx, Djen SKF
Hoofdtoernooi Junioren D1
1 Striekwold, Peer Hercules
2 Haeck, Elve BIT.NL
Hoofdtoernooi Junioren D2
1 Bruin, Manuel de SKF
2 Bicker, Jarno Hercules
Hoofdtoernooi Kadetten AB
1 Jonkman, Joshua BIT.NL
2 Ramakers, Bastian SKF
Hoofdtoernooi Kadetten D1
1 Maas, Thijs Hercules
2 Ooijen, Arno van Litac
Hoofdtoernooi Kadetten D2
1 Svraka, Max Treffers (A)
2 Korthouwer, Isabel Hutaf
Hoofdtoernooi Open 1
1 Bakx, Djen SKF
2 Sanders, Daan Hercules
Hoofdtoernooi Open 2
1 Friesen, Freek TVO
2 Leeuwen, Manuel van BIT.NL
Hoofdtoernooi Open 3
1 Bruin, Manuel de SKF
2 Vreman, Stijn Treffers (A)
Hoofdtoernooi Open 4
1 Korthouwer, Isabel Hutaf
2 Wieland, Marco TVO
Hoofdtoernooi Open 5
1 Janssen, Levi TIAN
2 Freriks, Ferron Treffers (A)
Finale Poule Pupillen AB
1 Goris, Luca Hutaf
2 Schwachofer, Cas TVO
Hoofdtoernooi Pupillen D1
1 Roelofs, Milan Hutaf
2 Ooijen, Wout van Litac
Hoofdtoernooi Pupillen D2
1 Onna, Sem van Hutaf
2 Vliet, Daan van Westa
Hoofdtoernooi Welpen
1 Nijbroek, Orlando BIT.NL
2 Derks, Coen Essentia